Aradığını bulabilmen için

12 Haziran 2014 Perşembe

Blog amacı ve hakkında...

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Daha önce de bir çok blog açmıştım. Fakat, herkeste olduğu gibi benimde çıraklık ve ustalık dönemim olarak adlandıracağım bir blog hayatım oldu. Bu dönem içerisinde bir çok hata yaptım ve bu hatalarımdan paylar çıkarttım. Ayrıca tabii bir çok iyi, kötü şeyler de yaşadım. Yanlışlarım çok olmasına ve çok fazla büyük işler çıkaramamış olmama rağmen yılmadım ve tekrar tekrar denedim. Çünkü ben yazmayı seviyorum, insanları bilgilendirmeyi seviyorum. Benim bildiklerimi herkese aktarmayı seviyorum. Bu yüzden bu blogu açtım ve bu blog benim ustalık dönemimi bana yaşatacak olan blog olacağı düşüncesindeyim. Umarım düşüncelerimde yanılmam. Yeni bir başlangıç için, HOŞ GELDİNİZ!Şimdi dilerseniz blogumun amacı ve ne tür yazılar paylaşacağım konusunda sizleri bilgilendirmek istiyorum:

Blogun amacı nedir?

Blogun amacı diğer bloglarımda da olduğu gibi sizleri bilgilendirmek ve tabii ki sevdiğim işi yapmak.

Blogta neler olacak, ne tür paylaşımlarda bulunacaksın?

Blogta aslına bakarsanız beğendiğim ilgilendiğim her konuda yazmayı düşünüyorum. Fakat, genel olarak paylaşımını yapacağım konu film kritikleri, vizyondaki filmler ve yeni çıkacak olan filmler olacak. Film adına açılmış olan bir çok site ve blog olduğunu biliyorum ve "Senin farkın ne olacak ki?" sorunuzu duyar gibi oluyorum. Benim farkımı okumaya başladıktan sonra anlayacağınızı düşünüyorum. Ayrıca sadece film üzerine değil de bir kaç konu hakkında da yazmayı düşünüyorum. Bunlar zamanla aklımda belirginleştikten sonra blog hakkında kategorisi altında paylaşacağım.

Umarım sizler için bekleneni karşılarım ve ustalık dönemimi yansıtacak olduğum bu blogumda sizler ve kendim adıma iyi işler çıkartırım.

Saygılarımla...
1 yorum: